Grupa tańca brzucha – Oriental Show 

Pokazy tańca brzucha na każdy event

Oriental Show to profesjonalna grupa pokazowa specjalizująca się w pokazach na eventach firmowych, galach i prywatnych uroczystościach.

Pasja i wieloletnie doświadczenie znanej w Polsce tancerki belly dance Camilii i współpracujących z nią tancerek  skutkowało stworzeniem barwnych choreografii tańca brzucha, które uwiodą nawet najbardziej wymagającą publiczność.Orientalne dźwięki, błyszczące stroje, powiew jedwabnych woali i tańczące biodra tancerek to domena naszych pokazów. Nasze belly dance show idealnie wpasowuje się w oprawę artystyczną eventów, wesel, imprez firmowych i uroczystości rodzinnych.

Wyróżniają nas: oryginalne stylizacje, widowiskowe choreografie, pasja i profesjonalizm.

Jako grupa taneczne Oriental Show wystąpiłyśmy m.in na gali firmy Neuca, Pikniku z okazji Dni Mińska Mazowieckiego, podczas Nocy Sylwestrowej w Pensjonacie Cezar (Siemiatycze) 2018/2019, na dziesiątkach wesel (w tym na weselach polsko-arabskich) oraz prywatnych jubileuszy,

Nasza solistka Camilia występowała na ponad 4 kontynentach, jest członkinią amerykańskiej grupy tanecznej, z którą występowała m.in w Maroko na największym festiwalu muzycznym.

Niektóre z tytułów Camilii:

Miss Belly Dance Europy 2012 – Berlin,

People’s Choice Award Belly Dance Evolution – Miami 2013,

Mistrzostwo Europy Wschodniej 2014,2015,2016